reklam banner'' width=-
-
-

SULTANHANI İLÇESİNDE MART KARI ÇİFTÇİLERE UMUT OLDU

Sultanhanı ilçesinde Kurak geçen Kış ayının sonunda 25 Mart itibariyle Yağan Kar yağışı Çiftçilerin umudu oldu. İlçede Yaklaşık 30 cm Civarı yağan Kar nedeniyle ilçede Eğitime 1 gün ara verildi.

---
SULTANHANI İLÇESİNDE MART KARI ÇİFTÇİLERE UMUT OLDU
25 Mart 2021 - 11:05
Sultanhanı ilçesinde Kurak geçen Kış ayının sonunda 25 Mart itibariyle Yağan Kar yağışı Çiftçilerin umudu oldu. İlçede Yaklaşık 30cm Civarı yağan Kar nedeniyle ilçede Eğitime 1 gün ara verildi.
İlçe Kaymakamlığından yapılan açıklamada "Buzlanma ve yoğun kar yağışı sebebiyle, İlçe genelinde yüz yüze eğitimin başladığı bütün ilçe merkezi ve köy okullarında 25/03/2021 tarihinde bir gün süreyle eğitime ara verilmiştir. Engelli ve hamile personel de bir gün idari izinli sayılacaktır." denildi.Meteorolojiden alınan bilgiye göre ise Sultanhanı ilçesinde 26 Mart Cuma günü de Kar yağışı beklenirken Sıcaklıklar Gece -10 a kadar düşeceği tahmin ediliyor.

YASAL UYARI: Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Sultanhanı Gazetesi ve Abonesi olduğumuz Ajansımıza aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eser özel izin alınmadan kullanılamaz.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum