31 Mart Yerel seçimlerinde Selçuk Mahallesinden Muhtar seçilen Mustafa Solak teşekkür mesajı yayınladı.Solak; “31 Mart yerel seçimlerinde Sultanhanı Selçuk Mahallesinden Muhtar seçildim ve Mazbatamızı teslim aldık. Bundan sonra Selçuk Mahallemize en güzel şekilde ekibimizle birlikte hizmet için göreve başladık. Bize destek veren Selçuk mahallesi halkımıza, Sultanhanı ilçe halkımıza teşekkür ediyorum.Ayrıca kesintisiz 30 yıl boyunca Selçuk mahallesi Muhtarlığı görevini yapan Mustafa Şanlı Muhtarımıza da çok teşekkür ediyoruz. Tüm Selçuk mahallesi Halkımız başta olmak üzere Tüm Sultanhanı halkımıza teşekkür ediyorum” dedi.
SULTANHANI
Yayınlanma: 25 Nisan 2024 - 11:36
MAZBATASINI TESLİM ALAN SELÇUK MAHALLESİ MUHTARI MUSTAFA SOLAK'DAN TEŞEKKÜR MESAJI
31 Mart Yerel seçimlerinde Selçuk Mahallesinden Muhtar seçilen Mustafa Solak teşekkür mesajı yayınladı.
SULTANHANI
25 Nisan 2024 - 11:36
EDİTÖR
![Sultanhanı Haber Gazetesi](https://www.sultanhanigazetesi.com/images/yonetici/2023/01/sultanhani-haber-gazetesi-4662.png)
Sultanhanı İlçesi, Aksaray bölgesi Haber Gazetesi
YASAL UYARI: Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Sultanhanı Gazetesi ve Abonesi olduğumuz Ajansımıza aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eser (Haber, Resim ve her türlü yazı) özel izin alınmadan kullanılamaz, Alıntı yapılamaz.
-