reklam banner'' width=-
-

SULTANHANI İLÇESİNDE İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI

Sultanhanı ilçesinde İlçe milli Eğitim müdürlüğü Tarafından Organize edilen ve Şehit Murat Yumuşak İlkokulu Tarafından Hazırlanan Program ile İlk Öğretim Haftası Kutlandı.

-reklam bannerwidth=--
SULTANHANI İLÇESİNDE İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI
18 Eylül 2019 - 13:49

Sultanhanı ilçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Organize edilen ve Şehit Murat Yumuşak İlkokulu Tarafından Hazırlanan Program ile İlk Öğretim Haftası Kutlandı.

Sultanhanı Atatürk anıtı önünde düzenlenen Programda İlk olarak ilçe milli eğitim Müdürlüğünün çelenk sunu gerçekleştirildi. Ardından Saygı duruşu ve İstiklal Marşımız Okundu.

Program İlçe Milli eğitim Müdürü Hamza Ağır’ın İlk Öğretim haftası ile ilgili Konuşması ile devam etti. Sultanhanı Şehit Murat Yumuşak İlkokulu sınıf öğretmeni Semra Aksoy’un Konuşmasının ardından Şehit Murat Yumuşak İlkokulu 4/a Sınıfı öğrencileri Huriye Sarı ve Cumali Arslanhan ilköğretim haftası ile ilgili şiirler okudu.Son olarak İlkokul 1. Sınıfa yeni başlayan 3 Öğrenciye Temsili olarak Hoşgeldiniz Çiçeği ve Hediyeleri verilmesiyle program sona erdi.
İlköğretim haftası Programına İlçe Milli Eğitim Müdürü Hamza Ağır, Şube Müdürü Murat Yüksel, Okul Müdürleri, Öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Proğram sonrası Şehit Murat Yumuşak İlkokulu Müdürü Bayram Demircioğlu, Müdür Yardımcısı A. Kerim Gökçe ve Öğretmen Gülseren Gökçe Öğrencilerle birlikte İlköğretim Haftası Münasebetiyle Kaymakam Murat Karasu'yu makamında ziyaret ettiler.

Hüseyin Tosun
Sultanhanı İHA

-----
Bu haber 4014 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum