reklam banner'' width=-
-

CHP MV. BEKİR BAŞEVİRGEN SULTANHANI İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi MV. Bekir Başevirgen Heyeti Sultanhanı’na gelerek çiftçileri, besiciler, turizmciler ve halı sektörünün temsilcileriyle görüştü....

-reklam bannerwidth=--
CHP MV. BEKİR BAŞEVİRGEN SULTANHANI İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ
18 Eylül 2019 - 13:31

Ziyaretlere ilişkin Cumhuriyet Halk Partisi il Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada; 

CUMHURİYET HALK PARTİSİ KOCAELİ MV. TAHSİN TARHAN, BURSA MV. ERKAN AYDIN, MANİSA MV. BEKİR BAŞEVİRGEN, KÜTAHYA MV. ALİ FAZIL KASAP’TAN OLUŞAN HEYET  ESNAFLARIMIZI, ÇİFTÇİLERİMİZİ, İŞ ADAMLARIMIZI VE HEMŞERİLERİMİZİ ZİYARET EDEREK SORUNLARINI VE ÖNERELİRİNİ DİNLEDİ.

Kocaeli Milletvekilimiz Tahsin Tarhan, Bursa Milletvekilimiz Erkan Aydın, Manisa Milletvekilimiz Bekir Başevirgen, Kütahya Milletvekilimiz Ali Fazıl Kasap’tan oluşan Milletvekili heyetimiz; Aksaray’ımızın Sosyal ve ekonomik durumunu, parti politikalarımızın hemşerilerimiz üzerindeki etkilerini, hemşerilerimizin Cumhuriyet Halk Partisinden beklentilerini, eleştiri ve önerilerini öğrenmek amacıyla ilimizi ziyaret ettiler.

Parti binamızdaki toplantıda ilçe başkanları ve parti üyelerimizi dinleyen heyetimiz,  topluca Ticaret ve Sanayi Odası ve Ticaret Borsasını ziyaret ederek Oda başkanlarımız Cüneyt Göktaş’tan ve Hamit Özkök’ten şehrimizin ve temsil ettikleri sektörün sorunları ve çözüm önerileri hakkında bilgi aldılar.

Daha sonra heyetimizden dört çalışma grubu oluşturuldu.  MV.Tahsin Tarhan heyeti Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, yatırımcılarımız ve Organize Sanayi İşadamları Derneği (OSİAD)ziyaret etti.

MV. Bekir Başevirgen Heyeti Sultanhanı’na giderek çiftçilerimiz, besicilerimiz, turizmcilerimiz ve halı sektörünün temsilcileriyle görüştü.

MV. Ali Fazıl Kasap heyetimiz Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret etti ve merkez esnaflarımız ile görüştü.

MV. Erkan Aydın heyetimiz Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak,  Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Doğan Ceylan ve Oda Başkanlarını ve Küçük Sanayi esnafını ziyaret etti. 

Bizlerden ilgisini ve bilgisini esirgemeyen Sivil Toplum Örgütlerimize, üyelerine, esnafımıza, çiftçimize, işadamlarımıza ve siz değerli hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum.
 
            RAMAZAN KOÇAK                                                         
     AKSARAY CHP İL BAŞKANI

-----
Bu haber 3515 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum