reklam banner'' width=-
-

SULTANHANI YUNUS EMRE İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN LÖSEV'E BAĞIŞ

Sultanhanı Yunus Emre İlkokulu öğrencileri Derste izledikleri LÖSEV ile ilgili Kısa filmden etkilenerek kendi aralarında topladıkları Harçlıklarını LÖSEV Hesabına yatırdılar.

---
SULTANHANI YUNUS EMRE İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN LÖSEV'E BAĞIŞ
04 Kasım 2019 - 14:49

Sultanhanı Yunus Emre ilkokulu öğrencilerinden Örnek Davranış. Hayat Bilgisi dersinin kazanımı olan yardımlaşma ve dayanışma Konusunda, Konuyla ilgili öğretmenlerinin anlatımı ve sonrasında LÖSEV ile ilgili kısa bir film izleyen ilkokul Öğrencileri Bu kısa filmden etkilenerek bir yardım kampanyası başlattılar.

Öğrenciler kendi arasında Her sınıf düzeyinde oluşturdukları Kumbaralarla Yardımlaşma Duygusunu da artıkmak, Sorumluluk almak, Konuyla ilgili bilinç ve farkındalık oluşturmak amacıyla Kendi aralarında, Kendi fikirleriyle oluşan bu girişimle Gönüllü olarak Topladıkları Harçlıklarını Sultanhanı Ziraat Bankasına Öğretmenleri ile birlikte giderek 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası Dolayısıyla LÖSEV Hesabına yatırdılar. 

Yardımlaşma duygusu ile Lösemili Çocuklara bir nebze de olsun Harçlıklarını biriktirerek yaptıkları bu yardımdan dolayı Çok mutlu oldukları yüzlerinden okunan İlkokul öğrencilerimizi Bu Güzel Örnek Davranışlarından Dolayı Tebrik ediyoruz.

----
Bu haber 3985 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum