reklam banner'' width=-
-
-

"GÜÇLÜ AİLE GÜÇLÜ SULTANHANI" PROJESİ KATILIM BELGELERİ VERİLDİ

Sultanhanı ilçesinde "Güçlü Aile Güçlü Sultanhanı" projesi sona erdi. Katılımcılar sertifikalarını aldı. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın her yönden sağlıklı olarak gelişmeleri , okul-aile-çocuk arasındaki iletişimi kuvvetlendirmek için veliler ile rehberlik atölyelerinde buluşuluyor.

---
"GÜÇLÜ AİLE GÜÇLÜ SULTANHANI" PROJESİ KATILIM BELGELERİ VERİLDİ
27 Nisan 2021 - 13:03
Sultanhanı ilçesinde "Güçlü Aile Güçlü Sultanhanı" projesi sona erdi. Katılımcılar sertifikalarını aldı. 
75.yıl cumhuriyet ortaokulu rehber öğretmeni Ahmet Taner Şener tarafından katılımcılara Katılım Belgesi verildi.

Sultanhanı 75. Yıl Cumhuriyet Ortaokulunda başlatılan Proje ile Geleceğimizin Teminatı Çocuklarımız ve ailelerine gerekli eğitimler verilerek "Güçlü Aile Güçlü Sultanhanı" hedeflendi.

Bu kapsamda Sultanhanı ilçesinde "Güçlü Aile Güçlü Sultanhanı" projesi yoğun katılımla sonaerdi. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın her yönden sağlıklı olarak gelişmeleri, okul-aile-çocuk arasındaki iletişimi kuvvetlendirmek için veliler ile rehberlik atölyelerinde buluştu. Katılımcılar sertifikalarını aldı. 
-

YASAL UYARI: Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Sultanhanı Gazetesi ve Abonesi olduğumuz Ajansımıza aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eser özel izin alınmadan kullanılamaz.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum