reklam banner'' width=-
-
---

2020 YILINDA SULTANHANLI 98 HEMŞERİMİZ VEFAT ETTİ

Sultanhanı ilçemizde Paylaştığımız Vefat verilerine göre 58'i Erkek, 40'ı Kadın olmak üzere 98 Hemşerimiz vefat etti.

--
2020 YILINDA SULTANHANLI 98 HEMŞERİMİZ VEFAT ETTİ
02 Ocak 2021 - 10:34
-

Sultanhanı ilçemizde Paylaştığımız Vefat verilerine göre 58'i Erkek, 40'ı Kadın olmak üzere 98 Hemşerimiz vefat etti.

Sultanhanı Gazetesi olarak 2013 yılından beri Sultanhanı ilçemizden vefat eden hemşerilerimizin Vefat haberlerini sizlerle paylaşıyoruz. İlk yıllar Bazı vefat haberlerinden bilgimiz olmadığı için Eksikliklerimiz mutlaka vardır fakat özellikle son birkaç yıldır İlçemizde verilen selalardan ve Bizzat yakınları tarafından bizlere iletilen vefat bilgilerini eksiksiz olarak ekleyip paylaşımını yapmaya çalışmaktayız, Sosyal medyada Paylaştığımız vefat haberlerine de yüzlerce Başsağlığı ve Rahmet duası yazılmakta, Kimin Duasının Makbul olduğunu kimse bilemez, Vefat haberlerinde de belirttiğimiz gibi "Enazından Ruhlarına Bir 'FATİHA' Okunmasına Vesile Olabiliyor isek Ne Mutlu Bizlere....

 2019 Yılında ilçemizde 41'i Erkek, 23'ü Kadın olmak üzere 64 hemşerimiz vefat etmişti. Yine 2018 Yılında ise İlçemizde  30'u Erkek, 19'u Kadın olmak üzere toplamda 49 Hemşehrimiz vefat etmişti. 

2020 Yılında Korona virüs'ün etkisiyle Ölüm oranlarında ciddi bir artış yaşandı. 2020 Yılında 58'i Erkek, 40'ı Kadın olmak üzere 98 Hemşerimiz vefat etti.

Bu vesileyle Tüm Vefat eden Hemşerilerimize ve Geçmişlerimize Yüce Rabbimden birkez daha Rahmet diliyor ve Ruhlarına Bir "FATİHA" Okumaya davet ediyoruz.

YASAL UYARI: Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Sultanhanı Gazetesi ve Abonesi olduğumuz Ajansımıza aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eser özel izin alınmadan kullanılamaz.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum