Yeniden Refah Partisi Sultanhanı ilçe Başkanlığına Genel Başkan Fatih Erbakan'ın Tensipleriyle Ahmet Özdemir Atandı.Özdemir Konuya ilişkin yaptığı açıklamada; " Sayın Genel başkanımız Fatih Erbakan'ın tensipleriyle Sultanhanı ilçe başkanlığına atandım, yerel seçimlere çok kısa bir zaman kalmasına rağmen ilçe başkanlığı kurulum çalışmalarını tamamladık ve Belediye Başkan adayımızı, İl genel Meclisi adayımızı ve Belediye meclis üyesi adayımızı belirledik ve bu yarışta bizde var olduğumuzu gösterdik.Yeniden Refah partisi olarak Necmettin Erbakan hocamızın izinde devam ederek Milli görüş gömleğini Sultanhanı ilçemizde de herkese tanıtacağız.Milli görüş yolunda Necmettin Erbakan Hocamızın ışığında Fatih Erbakan Genel Başkanımızın önderliğinde bu çizgide Sultanhanılı hemşerilerimizin oyuna talibiz. Yapılan doğrulara doğru, yanlışlara ise yanlış olduğunu belirterek Sultanhanı ilçemizin gelişimi ve büyümesi için elimizden gelen gayreti göstererek yılmadan korkmadan yolumuza, çizgimizi bozmadan devam edeceğiz" dedi. Yeniden Refah partisi Sultanhanı adayları ise şu şekilde oldu. Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan adayı; Harun HölYeniden Refah Partisi Sultanhanı İl Genel Meclisi adayı; Muhammed DoydukYeniden Refah Partisi Belediye Meclis Üyesi Adayı: Ömer Kara
SULTANHANI
Yayınlanma: 29 Şubat 2024 - 13:37
YENİDEN REFAH PARTİSİ SULTANHANI İLÇE BAŞKANLIĞINA AHMET ÖZDEMİR ATANDI
Yeniden Refah Partisi Sultanhanı ilçe Başkanlığına Genel Başkan Fatih Erbakan'ın Tensipleriyle Ahmet Özdemir Atandı.
SULTANHANI
29 Şubat 2024 - 13:37
EDİTÖR
![Sultanhanı Haber Gazetesi](https://www.sultanhanigazetesi.com/images/yonetici/2023/01/sultanhani-haber-gazetesi-4662.png)
Sultanhanı İlçesi, Aksaray bölgesi Haber Gazetesi
YASAL UYARI: Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Sultanhanı Gazetesi ve Abonesi olduğumuz Ajansımıza aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eser (Haber, Resim ve her türlü yazı) özel izin alınmadan kullanılamaz, Alıntı yapılamaz.
-