Milliyetçi Hareket partisi Sultanhanı belediye başkan adayı Fiyay Şanlı Açık çağrıda bulunarak Mhp çatısı altında birleşelim dedi.Şanlı; "Kıymetli sultanhanılı hemşehrilerim; 1 Yıla yakın bir süredir ilçemize hizmet etme gayesi ile gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımıza devam ettik.Mevcut aday arkadaşlarımız , Sn:İsmail Söylemez , Sn:Nurettin Yumuşak , Sn:Hidayet Aykül , Sn:H.Hüseyin Akbaş 'ın kanaatinin hizmet olduğundan kendim kadar eminim parti gözetmeksizin bütün sulhanhanılı hemşehrilerimi Sultanhanı sevdalılarını aday olan arkadaşlarımı ,Bugün yeni bir gün , yeni bir heyecan diyerek Sultanhanımızın bütün paydaşlarını bir arada görmek beraber siyaset ve hizmet edebilmek amacı ile Partim MHP çatısı altında siyaset ve hizmet etmeye hiç bir hesap ve menfaat içinde olmadan fedakarlık etmeye hep beraber ortak akıl ve irade ile halkımızında onaylacağı bir görev dağılımı ile ilçemiz için Türkiye yüzyılına yakışır bir yönetim oluşturmaya , Davet ediyorum." Fiyay ŞanlıMHP Sultanhanı Belediye Başkan
SULTANHANI
Yayınlanma: 09 Şubat 2024 - 16:31
MHP SULTANHANI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI FİYAY ŞANLI'DAN ÇAĞRI
Milliyetçi Hareket partisi Sultanhanı belediye başkan adayı Fiyay Şanlı Açık çağrıda bulunarak Mhp çatısı altında birleşelim dedi.
SULTANHANI
09 Şubat 2024 - 16:31
EDİTÖR
![Sultanhanı Haber Gazetesi](https://www.sultanhanigazetesi.com/images/yonetici/2023/01/sultanhani-haber-gazetesi-4662.png)
Sultanhanı İlçesi, Aksaray bölgesi Haber Gazetesi
YASAL UYARI: Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Sultanhanı Gazetesi ve Abonesi olduğumuz Ajansımıza aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eser (Haber, Resim ve her türlü yazı) özel izin alınmadan kullanılamaz, Alıntı yapılamaz.
-
Fiyay bey madem kazanamayacani anladın neden milleti topladı bu kadar küçüldüğü ne göre sıkıntı 4 oyum var artık gelmem gerekirse oy kullanmam