reklam banner'' width=-
-
-

MHP AKSARAY MİLLETVEKİLİ RAMAZAN KAŞLI NIN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI(2019)

MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

----
MHP AKSARAY MİLLETVEKİLİ RAMAZAN KAŞLI NIN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI(2019)
26 Ekim 2019 - 16:13

Milletvekili Kaşlı mesajında; "Cumhuriyetimizin ilanının 96. yıldönümünü Milletçe büyük bir gurur ve coşku içinde kutladığımız bu anlamlı günde tüm vatandaşlarımıza sevgilerimi, saygılarımı ve şükranlarımı  sunuyorum.

Cumhuriyet'in ilanı, Büyük Türk milletinin şanlı tarihindeki en önemli dönüm noktalarından biridir. Cumhuriyet, tarihin hiçbir döneminde esaret altında yaşamayan, bağımsızlığına düşkün aziz milletimizin bağımsızlık ve hürriyetinden asla taviz vermeyeceğinin bir ifadesidir.
 Cumhuriyet; Anadolu insanının Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarının önderliğinde verdiği emsalsiz mücadelenin, onurlu duruşunun, vatan sevgisinin, egemenliğine sahip çıkma ve bağımsız yaşama iradesinin ortaya çıkardığı kutlu bir eserdir.

 Aziz milletimiz, Cumhuriyetimizin kuruluşundaki ortak duygular ve hedef etrafında kenetlenerek bugünlere gelmiştir. Milletimiz yaşadığımız tüm badireleri birlik ve beraberliğinden ödün vermeden aşmayı başarmıştır. Bugün geldiğimiz noktadan, her alanda daha da gelişmiş, müreffeh bir Türkiye'ye ulaşacağımıza yürekten inanıyorum. Milletimizin her ferdi, özellikle çocuklarımız, gençlerimiz; Cumhuriyetini ve millî egemenliğini her zaman koruyacak ve sahip olduğumuz değerlere bağlılığını devam ettirecektir. Bu duygu ve düşüncelerle; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere İstiklâl mücadelemizin bütün kahramanlarını, eşsiz fedakârlıklarıyla milletimize bağımsızlığı armağan eden bütün şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, tüm vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramı'nı en içten duygularla kutluyorum" dedi.
 

Bu haber 1497 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum