Yaklaşık 1 yıldır Sultanhanı kaymakamı olarak görev yapan Serkan Ala yurt dışı eğitim programı nedeniyle Sultanhanına veda etti.3 Mayıs Cuma günü Sultanhanı belediye başkanı Fahri Solak, vatandaşlar ve kurum yetkilileri ile vedalaşan kaymakam serkan ala "Bir yıldır iftiharla yürütmekte olduğum Sultanhanı kaymakamlığı görevimden İçişleri Bakanlığı'nın hazırlamış olduğu yurtdışı eğitim programına katılmak üzere bugün itibariyle ayrılmış bulunmaktayım. Anadolu Selçuklu Devleti'nin bize yadigârı olan aziz ilçemize hizmet etme şerefini bizlere nasip eden Rabbime sonsuz hamd ediyorum. Bu süreçte birlikte çalıştığımız Aksaray Valimiz Sayın Mehmet Ali Kumbuzoğlu'na, ilçe Kaymakamlarımıza, Aksaray İl Müdürlerimize teşekkür ediyorum. Hususan uyum içinde çalıştığımız kıymetli Belediye Başkanımız Fahri Solak'a, ilçemizin değerli kurum amirlerimize, siyasi parti temsilcilerine, il genel meclisi üyelerine, muhtarlarımıza, yakın çalışma ekibime ve tüm kamu personeli arkadaşlarıma gayretlerinden ötürü ayrı ayrı teşekkür ediyorum. En kıymetlisi de görev süremizin sonunda tüm Sultanhanılı hemşehrilerimden haklarını helal etmelerini diliyorum. Gönlümüzde en güzel şekilde yer edinen ilçemizden ayrılırken tüm hemşehrilerimi Allah'a emanet ediyorum.Kalın sağlıcakla..."
SULTANHANI
Yayınlanma: 03 Mayıs 2024 - 18:20
KAYMAKAM SERKAN ALA SULTANHANINA VEDA ETTİ
Yaklaşık 1 yıldır Sultanhanı kaymakamı olarak görev yapan Serkan Ala yurt dışı eğitim programı nedeniyle Sultanhanına veda etti.
SULTANHANI
03 Mayıs 2024 - 18:20
EDİTÖR
![Sultanhanı Haber Gazetesi](https://www.sultanhanigazetesi.com/images/yonetici/2023/01/sultanhani-haber-gazetesi-4662.png)
Sultanhanı İlçesi, Aksaray bölgesi Haber Gazetesi
YASAL UYARI: Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Sultanhanı Gazetesi ve Abonesi olduğumuz Ajansımıza aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eser (Haber, Resim ve her türlü yazı) özel izin alınmadan kullanılamaz, Alıntı yapılamaz.
-