Aksaray'da Liseler arasında gerçekleşen "Genç Bilaller Ezanı En Güzel Okuma Yarışması'nda, Sultanhanı Anadolu İmam Hatip Lisesi'nden yarışmaya katılan Fevzi Özdemir il ikincisi oldu. Aksaray il genelindeki diğer merkez ve ilçelerden gelen imam hatip lisesi öğrencileriyle yarışan Fevzi Özdemir, Ezan Okuma Yarışması'nda il ikincisi olarak ilçemiz adına güzel bir başarıya imza attı.Sultanhanı Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni ve İlçemizi başarıyla temsil eden Fevzi Özdemir'i ve Öğretmenlerini tebrik ederiz.
SULTANHANI
Yayınlanma: 26 Aralık 2023 - 18:08
İLÇEMİZDEN FEVZİ ÖZDEMİR EZANI GÜZEL OKUMA YARIŞMASINDA İL İKİNCİSİ OLDU
Aksaray'da Düzenlenen Genç Bilaller Ezanı En Güzel Okuma Yarışmasında Sultanhanı İmam Hatip Lisesi'nden Fevzi Özdemir Aksaray ikincisi oldu.
SULTANHANI
26 Aralık 2023 - 18:08
EDİTÖR
Sultanhanı İlçesi, Aksaray bölgesi Haber Gazetesi
YASAL UYARI: Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Sultanhanı Gazetesi ve Abonesi olduğumuz Ajansımıza aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eser (Haber, Resim ve her türlü yazı) özel izin alınmadan kullanılamaz, Alıntı yapılamaz.
-