31 Mart yerel seçimlerinde Resmi olmayan sonuçlara göre Mevcut Belediye Başkanı Fahri Solak yeniden Belediye başkanı olarak seçildi. (Yaklaşık Bin oy farkla)SULTANHANI TARİHİNDE YİNE BİR İLK YAŞANDISultanhanında ilklere imza atarak ilçelik başta olmak üzere bir çok ilki yaşatan Fahri Solak Sultanhanı Tarihinde üst üste 3 Dönem Belediye Başkanı seçilen kişi oldu.Oy oranları YSK tarafından açıklandığında paylaşılacaktır. İlçemize hayırlı olsun.
SULTANHANI
Yayınlanma: 31 Mart 2024 - 19:28
Güncelleme: 31 Mart 2024 - 19:30
FAHRİ SOLAK YENİDEN BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLDİ
31 Mart yerel swçimlerinde Resmi olmayan sonuçlara göre Mevcut Belediye Başkanı Fahri Solak yeniden Belediye başkanı olarak seçildi.
SULTANHANI
31 Mart 2024 - 19:28
Güncelleme: 31 Mart 2024 - 19:30
EDİTÖR
![Sultanhanı Haber Gazetesi](https://www.sultanhanigazetesi.com/images/yonetici/2023/01/sultanhani-haber-gazetesi-4662.png)
Sultanhanı İlçesi, Aksaray bölgesi Haber Gazetesi
YASAL UYARI: Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Sultanhanı Gazetesi ve Abonesi olduğumuz Ajansımıza aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eser (Haber, Resim ve her türlü yazı) özel izin alınmadan kullanılamaz, Alıntı yapılamaz.
-