reklam banner'' width=-
-
-

EŞMEKAYA BELDESİNDE UYUŞTURUCU OPERASYONU 3 GÖZALTI

Aksaray İli Eskil İlçesi Eşmekaya J.Krk.K.lığı önünde icra edilen yol kontrolü esnasında uyuşturucu imal ve ticareti yapan şahıslara yönelik gerçekleştirilen operasyonda G.K., S.D., M.Y. isimli üç şüphelinin üzerlerinde ve araçlarında yapılan aramada, 60 gr Eroin maddesi ve 4 adet uyuşturucu hap ele geçirilmiştir.

---
EŞMEKAYA BELDESİNDE UYUŞTURUCU OPERASYONU 3 GÖZALTI
25 Ocak 2021 - 14:02
Konuya ilişkin yapılan açıklamada;  "Aksaray İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde, uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticaretinin önlenmesi ve şüphelilerin yakalanarak kanun önüne çıkartılması konusundaki kapsamlı çalışmalarımıza devam edilmektedir.
            Konu ile ilgili yapılan istihbari çalışmalar sonucunda, Cumhuriyet Başsavcılığımız koordinesinde, 23 Ocak 2021 günü Aksaray İli Eskil İlçesi Eşmekaya J.Krk.K.lığı önünde icra edilen yol kontrolü esnasında  uyuşturucu imal ve ticareti yapan şahıslara yönelik gerçekleştirilen  operasyonda G.K., S.D., M.Y. isimli üç şüphelinin üzerlerinde ve araçlarında yapılan aramada, 60 gr Eroin maddesi ve 4 adet uyuşturucu hap ele geçirilmiştir.
  Şüpheliler gözaltına alınmış olup, adlî makamlara sevk edileceklerdir.

  Gençlerimizi zehir tacirlerinden korumak amacı ile titiz ve gayretli çalışmalarımıza devam edilecektir.
" denildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Sultanhanı Gazetesi ve Abonesi olduğumuz Ajansımıza aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eser özel izin alınmadan kullanılamaz.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum