reklam banner'' width=-
-
-

EŞMEKAYA BELDESİ VE BORUCU KÖYÜNDE UYUŞTURUCU OPERASYONU

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk sahasında iki farklı olayda; Merkez ilçesi Borucu köyünde ve Eskil ilçesi Eşmekaya beldesinde 20 Mart 2021 günü uyuşturucu imal ve ticareti yapan R.Ç., Y.E.D., F.C. ve A.G. isimli şüphelilerin üzerlerinde, evlerinde ve araçlarında yapılan aramada, 2 gr metamfatamin, 15 gr kubar esrar, 34 adet extacy uyuşturucu hap ve 1 adet uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirildi.

---
EŞMEKAYA BELDESİ VE BORUCU KÖYÜNDE UYUŞTURUCU OPERASYONU
22 Mart 2021 - 12:08
Konuya ilişkin yapılan açıklamada, "Aksaray İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde, uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticaretinin önlenmesi ve şüphelilerin yakalanarak kanun önüne çıkartılması konusundaki kapsamlı çalışmalarımıza devam edilmektedir.
           
Konu ile ilgili yapılan istihbari çalışmalar sonucunda, Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, Aksaray İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk sahasında iki farklı olayda; Merkez ilçesi Borucu köyünde ve Eskil ilçesi Eşmekaya beldesinde 20 Mart 2021 günü uyuşturucu imal ve ticareti yapan R.Ç., Y.E.D., F.C. ve A.G. isimli şüphelilerin üzerlerinde, evlerinde ve araçlarında yapılan aramada, 2 gr metamfatamin, 15 gr kubar esrar, 34 adet extacy uyuşturucu hap ve 1 adet uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirilmiştir.
           
Şüpheliler gözaltına alınmış olup, adlî makamlara sevk edilecektir.
           
Gençlerimizi zehir tacirlerinden korumak amacı ile titiz ve gayretli çalışmalarımıza devam edilecektir.
" denildi.
 

YASAL UYARI: Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Sultanhanı Gazetesi ve Abonesi olduğumuz Ajansımıza aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eser özel izin alınmadan kullanılamaz.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum