reklam banner'' width=-
-

ESKİLDER ESKİLLİLER GECESİNDE ŞEHİTLERİMİZE SAYGI İÇİN OĞUZ YILMAZ KONSERİ KISMINI İPTAL ETTİ!

Hepinizin malumu ESKİDER olarak Konya da 15.03.2020 tarihinde Aziziye Kültür Merkezinde GELENEKSEL ESKİLLİLER GECESİ programı adı altında Ünlü sanatçı Oğuz Yılmaz konseri ve birçok hediye ve çekiliş kapsayan bir organizasyon tertiplemekte idik. Bununla ilgili bütün hazırlıklarımız tamamlanmış geceyle ilgili biletlerimiz 25 tl den satışa sunulmuştu. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki yaşaması ağır bedel isteyen bir coğrafyada yaşıyoruz...

----
ESKİLDER ESKİLLİLER GECESİNDE ŞEHİTLERİMİZE SAYGI İÇİN OĞUZ YILMAZ KONSERİ KISMINI İPTAL ETTİ!
04 Mart 2020 - 13:07

Hepinizin malumu ESKİDER olarak Konya da 15.03.2020 tarihinde Aziziye Kültür Merkezinde GELENEKSEL ESKİLLİLER GECESİ programı adı altında Ünlü sanatçı Oğuz Yılmaz konseri ve birçok hediye ve çekiliş kapsayan bir organizasyon tertiplemekte idik. Bununla ilgili bütün hazırlıklarımız tamamlanmış geceyle ilgili biletlerimiz 25 tl den satışa sunulmuştu.

Hepimiz çok iyi biliyoruz ki yaşaması ağır bedel isteyen bir coğrafyada yaşıyoruz. Geçen hafta Suriye nin İDLİP kentinde hain bir saldırı sonucu 34 askerimiz şehit düşmüş, 34 ocağa ateş düşmüş ve bu ateş tüm Türkiyenin yüreğini yakmıştır. Milli değerlerinin , milli geleneklerin ve birlik beraberliğin yaşatılmasını düstur kabul etmiş bu doğrultuda hedefler olan ve çalışma yapan bir derneğiz. Bu bağlamda Ülkemizin mevcut durumu ortada iken, Ordumuz Güneyde BAHAR KALKANI operasyonu adı altında bizlerin geleceği için Türk milletinin şerefini korumak için Canıyla kanıyla mücadeleye girişmişken, Batımızda binlerce mültecilerin insanlık dramı yaşıyorken, İnsan hakları ve demokrasi denince mangalda kül bırakmayan bütün Dünya; üç maymunu oynarken, Hiç yabancı olmadığımız Tarih tekrar tekerrür etmiş ve bizim bizden başka hiç kimsemiz olmadığını yaşananlar, zihnimize nakış nakış işlemiştir.

Bir yangın bir kıvılcımla başlar karınca kaderince her kesim her birey kendi üstüne düşeni mutlaka yapmalıdır. ESKİDER olarak Eskilin güzide halkını temsil eden bir STK olduğumuzdan yola çıkarak Eskillinin Karakter Ve Refleksini yansıtarak Ülkemizin bu hassas döneminde eğlence tarzı toplantının sizlerin takdirine sığınarak uygun olmayacağı konusunda yönetim kurulu kararı aldık. 15 Mart 2020 ESKİLLİLER GECESİ programının içeriğini değiştirerek Oğuz YILMAZ konseri kısmının iptal edilerek, yerine Şehitlerimizin Ruhuna Kur’an Tilaveti, hatım programı ve ilahi dinletisi yapmaya karar verdik. Eskilimizin ve Konya da birçok yerlerine satılmak üzere göndermiş olduğumuz biletlerin toplatılmasına ve Konser için bilet almış olan hemşerilerimiz aldıkları biletleri iade ederek bilet ücretlerinin geri ödenmesine karar verildi.


Yeni biletler ve program içeriği 3 gün içinde bilgilerinize sunulacaktır. Bu konuda Derneğimizin hassasiyetini anlayacağınızdan hiç şüphemiz yoktur çıktığımız bu yolda destekleriniz bekliyoruz. Ülkemiz için gözlerini kırpmadan Canlarını feda eden Aziz şehitlerimizi minnet ile anıyor siz kıymetli hemşerilerimize sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

----
Bu haber 655 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum