Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu (TBMYO), öğrencilerin mesleki, teknik, akademik ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla düzenlediği etkinliklere devam ediyor.Bu kapsamda mayıs ayı boyunca farklı ilgi alanlarına hitap eden faaliyetler gerçekleştirildi. Konferanslar, bilgilendirme sunumları, eğitimler ve saha deneyimleri biçiminde kurgulanan etkinlikleri öğrenciler ilgiyle takip etti. Düzenlenen etkinliklerde öğrenciler, akademisyenlerin yanı sıra sektör temsilcileriyle de bir araya gelme imkânına sahip oldu. Problem çözüm teknikleri, engelsiz hayat, klinik mühendislik, insan kaynakları ve gıda yönetimi gibi konularda bilgi birikimini geliştiren öğrenciler, güneş enerji santrali ve katı atık depolama tesisleri ziyaretlerinde de deneyimlerini pekiştirdi. Ayrıca öğrenciler iş sağlığı ve ilk yardım gibi konularda sertifika eğitimlerine katılım sağladı.TBMYO Müdürü Dr. Bektaş Ayık, ilerleyen dönemlerde benzeri çalışmaların süreceğini belirtti ve katkı sunanlara teşekkür etti.
AKSARAY
Yayınlanma: 29 Mayıs 2024 - 10:42
ASÜ TBMYO ÖĞRENCİ ODAKLI ETKİNLİKLERE DEVAM EDİYOR
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu (TBMYO), öğrencilerin mesleki, teknik, akademik ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla düzenlediği etkinliklere devam ediyor.
AKSARAY
29 Mayıs 2024 - 10:42
EDİTÖR
![Sultanhanı Haber Gazetesi](https://www.sultanhanigazetesi.com/images/yonetici/2023/01/sultanhani-haber-gazetesi-4662.png)
Sultanhanı İlçesi, Aksaray bölgesi Haber Gazetesi
YASAL UYARI: Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Sultanhanı Gazetesi ve Abonesi olduğumuz Ajansımıza aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eser (Haber, Resim ve her türlü yazı) özel izin alınmadan kullanılamaz, Alıntı yapılamaz.
-