reklam banner'' width=-
-
---

SULTANHANI TOKİ İHALESİNE NASIL GİRİLİR, NE YAPMAK GEREKİYOR?

TOKİ 2. Etap Konutlarında satışa çıkacak olan 10 adet Konut ihalesi için Bugün itibariyle (2 Aralık 2020 Çarşamba) ziraat Bankası Sultanhanı şubesine başvurular başladı. Peki Başvuru nasıl olacak? işte cevabı...

--
SULTANHANI TOKİ İHALESİNE NASIL GİRİLİR, NE YAPMAK GEREKİYOR?
02 Aralık 2020 - 14:06
-

TOKİ 2. Etap Konutlarında satışa çıkacak olan 10 adet Konut ihalesi için Bugün itibariyle (2 Aralık 2020 Çarşamba) ziraat Bankası Sultanhanı şubesine başvurular başladı. Peki Başvuru nasıl olacak? işte cevabı...

Başvuru Tarihi;  02 Aralık – 17 Aralık 2020
İhale Tarihi; 17 Aralık 2020

BAŞVURU SIRASINDA NELER GEREKECEK

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olan ve 18 yaşını doldurmuş olan gerçek kişiler ile Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun kurulmuş tüzel kişilikler başvuru yapabilecektir.

  • Fotoğraflı nüfus cüzdanı,
  • Vatandaşlık kimlik ve Vergi sicil numaraları,
  • Yetkili Banka Şubelerine Nakit olarak;


muhammen bedeli 99.999.- TL ye kadar olanlar için 5.000.-(Beşbin) TL, muhammen bedeli 100.000 - 499.999.- TL’ye kadar olanlar için 10.000.-(Onbin) TL, muhammen bedeli 
katılım teminatı ödemek zorundadırlar.
Sultanhanı Ziraat Bankası Teminat Yatırılması sonrasında Toki İnternet sitesinde bulunan İhale Şartnamesini bilgisayara indirip Yazıcıda çıktısını alıp Gerekli alanları doldurarak Bankadan alınan Alınan Dekont, Kimlik ve doldurulan Şartnameyi  "[email protected]" mail adresine gönderilecek ve ardından 0212 608 15 00 numaralı telefon aranarak mailin doğru ve eksiz bir şekilde ulaşıp ulaşmadığı teyit ettirilecek.


Ardından ise Açık artırmanın Yapılacağı ve Açık artırmaya Onlayn olarak katılmak için aşağıdaki açıklamada verilen bilgiye göre siteye üye olunması gerekiyor.İHALE İÇİN ONLINE MÜZAYEDE KATILIM


Müzayedeye internet üzerinden katılabilmeniz için aşağıdaki adımları gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
  1. http://canliyayin.emlakyonetim.com.tr adresine girip "Kayıtlı değil misiniz? Buraya tıklayınız." linkine tıklayarak güncel iletişim bilgilerinizi girip üye olmanız gerekmektedir.
  2. İlk işlemi tamamladıktan sonra E-Mail adresinize gelen doğrulama linkine tıklamalısınız. Bu linke tıkladığınızda şartname ve browserınızda Flash uygulamasının çalışabilmesi için gerekli talimatlar e-mail adresinize gönderilecektir. (Online Müzayede uygulamasını Internet Explorer tarayıcısı ile kullanmanızı tavsiye ederiz)
  3. Nüfus cüzdanı fotokopisini ve şartnameyi doldurup [email protected] adresine mail yoluyla göndermelisiniz. Evraklarınız onaylandıktan sonra iletişim bilgilerinde bulunan adresimize belgelerin orijinallerini kargolamanız gerekmektedir. 
  4. Teminatınız onaylandığında müzayede günü, bayrak numaranız ve sisteme giriş şifreniz e-mail adresinize gönderilecek olup, kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak teklif verebilirsiniz.
  5. İnternet katılımı ihale tarihinden 1 gün önce kapatılacaktır.

Bu haber 6578 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum