reklam banner'' width=-
-

SULTANHANI SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN EVDE KAL! MESAJI

Dünyanın ve ülkemizin çok zor bir süreçten geçtiği şu dönemde, en büyük sorumluluğu alan hastane personeli, gecesini gündüzüne katarak, halkın sağlığı için mücadele ederken, Sultanhanı halkına da bir mesaj gönderdi.

---
SULTANHANI SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN EVDE KAL! MESAJI
23 Mart 2020 - 08:06

Dünyanın ve ülkemizin korona virüsüyle çok zor dönemler geçirdiği şu günlerde, en riskli grupta bulunan ve korona virüsle mücadele de en ön safta yer alan sağlık çalışanları, gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor.

Sultanhanı Sağlık Merkezinde de yoğun bir şekilde halkın sağlığını korumak ve virüsün yayılımını önlemek için çalışmalar devam ederken, hastane personeli virüsün daha da yayılmaması ve en kısa sürede kontrol altına alınabilmesi için Sultanhanı halkına bir mesaj gönderdi.


Sultanhanı Sağlık merkezinde görev yapan Sağlık Çalışanları a4 kağıtlarına yazdıkları “SULTANHANI BİZ SİZİN İÇİN BURADAYIZ, LÜTFEN SENDE  EVDE KAL” notuyla, acil işi olmayan herkesin bu sıkıntılı süreyi evinde, istirahat halinde geçirmesini istedi.


Herhangi bir şüphe durumunda 184'ün aranmasını öneren hastane çalışanları, özellikle yaşlıların bu süreçte mecbur olmadığı durumlar haricinde hastaneye gelmemesini önerdi.

----
Bu haber 3761 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum