reklam banner'' width=-
-
---

SULTANHANI'NDA BAŞIBOŞ KÖPEKLER KUZUYU PARÇALADI

Sultanhanı ilçesi istikamet mahallesinde meydana gelen olayda başıboş köpekler kuzuya saldırarak parçaladı.

--
SULTANHANI'NDA BAŞIBOŞ KÖPEKLER KUZUYU PARÇALADI
10 Haziran 2020 - 14:24
-

Sultanhanı ilçesi İstikamet mahallesinde Başıboş köpekler Otlayan kuzulara saldırdı, Köpekler bir kuzuyu parçalayarak telef etti.
Edinilen bilgiye göre İstikamet mahallesinde ikamet eden bir vatandaş evlerinin yakınında otlayan kuzularına Mahalle aralarında sürüler halinde dolaşan Sokak köpekleri saldırdı. Köpekler Kuzulardan birtanesini parçalayarak telef etti.

Koyunu telef olan vatandaş "Mahallelerde sürekli başıboş sokak köpekleri dolaşmakta, bugün benim bir kuzumu parçaladı çocuklarımızı sokağa çıkarmaya korkuyoruz 2 ay sonra okullar da açılacak bu sokak köpeklerine ilçemizde bir çözüm bulacak yok mu? Belediyeye onlarca kez şikayette bulunduk ne ilgilenen var nede barınak yapmaya niyeti olan var hayvan aç kalıyor ve ok saldınlaşıyor üstelik hastalıkta yaymakta bir insanımıza zarar gelince mi çaresine bakılacak önce insan sağlığı ve güveni geliyorbu başıboş köpekler ivedilikle kısırlaştırılıp aşılanmalı ve gerekli bakımları yapılarak barınma sorunları giderilmeli Sultanhanı ilçemizin en büyük problemlerinin başında gelen bu sorun çözüme kavuşturulmalı" diyerek tepkisini dile getirdi.

YASAL UYARI: Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Sultanhanı Gazetesi ve Abonesi olduğumuz Ajansımıza aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eser özel izin alınmadan kullanılamaz.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum