reklam banner'' width=-
-
---

SULTANHANI KOP İLÇE HALK KÜTÜPHANESİ AÇILDI

Aksaray Valiliği Önderliğinde Sultanhanı Kop İlçe Halk Kütüphanesi Sultanhanı ilçe Halkının hizmetine açıldı.

--
SULTANHANI KOP İLÇE HALK KÜTÜPHANESİ AÇILDI
24 Aralık 2020 - 06:44
-

Aksaray Valiliği Önderliğinde Sultanhanı Kop İlçe Halk Kütüphanesi Sultanhanı  ilçe Halkının hizmetine açıldı.

Sultanhanı ilçesinde Sultanhanı Ortaokulu Bahçesinde bulunan Eski Sultanhanı Kütüphanesi binasında yapılan Kop Destekli Modern ilçe Halk kütüphanesi Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, Sultanhanı Kaymakamı Hasan Hüseyin Alpaslan, Belediye Başkanı Fahri Solak ve diğer Protokol üyelerinin katılımı ile açıldı.

İlk olarak Sultanhanı Şehit Ramazan Süslü Ortaokulunda yapılan Z-Kütüphane açılışı yapıldı, ardından Sultanhanı İlçe Halk Kütüphanesinin açılışı yapılarak ilçe halkımızın hizmetine sunuldu. Açılışta Aksaray Valisi Hamza Aydoğdunun talimatıyla Sultanhanı Belediye Başkanı Fahri Solak Sultanhanı ilçesine Kodlama Sınıfını kazandırma sözü verdi.
Hüseyin Tosun
Sultanhanı İHA


YASAL UYARI: Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Sultanhanı Gazetesi ve Abonesi olduğumuz Ajansımıza aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eser özel izin alınmadan kullanılamaz.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • İsmail Şanlı
    4 hafta önce
    Burası zaten geçen sene açılmamış mıydı? Yeniden bi daha mı açmışlar? Kaldı ki bu kütüphaneye 1992-1994 yıllarında gidip çok kitap alıp okumuş biri olarak diyebilirim ki o zamanki kitapların 'u bile yok şu anda o kütüphanede -fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla- 30 yıl öncesine göre :)