reklam banner'' width=-
-
-

SULTANHANI KAYMAKAMI HASAN HÜSEYİN ALPASLAN YOL KONTROLLERİNİ DENETLEDİ

Sultanhanı Kaymakamı Hasan Hüseyin Alpaslan Sultanhanı İlçe Jandarma Komutanlığının gerçekleştirmiş olduğu yol emniyet ve kontrol faaliyetini yerinde inceleyerek, vatandaşlara koronavirüs ile mücadelede dikkatli olmaları konusunda uyarılarda bulundu.

---
SULTANHANI KAYMAKAMI HASAN HÜSEYİN ALPASLAN YOL KONTROLLERİNİ DENETLEDİ
03 Mayıs 2021 - 14:18
Tüm Türkiye'de olduğu gibi Sultanhanı ilçesinde de Tam kapanma çerçevesinde İçişleri bakanlığı talimatları doğrultusunda Gerekli denetimler ve yol kontrolleri Emniyet ekiplerinde gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda Sultanhanı ilçe Jandarma Komutanlığı ekipleri Türkiye'nin en önemli Geçiş güzergahlarından birisi olan Aksaray-Konya yolunda yol kontrollerinde bulunuyor.

Bugün gerçekleştirilen yol kontrollerinde Sultanhanı Kaymakamı Hasan Hüseyin Alpaslan Yol kontrollerine katılarak gerçekleştirilen yol emniyeti ve kontrol faaliyetini yerinde inceledi. Kaymakam Alpaslan vatandaşlara koronavirüs ile mücadelede dikkatli olmaları konusunda uyarılarda bulundu ve özellikle sürücülerin Trafik kuralları ve hız konusunda çok daha dikkatli olmaları konusunda uyarılarda bulundu.
-

YASAL UYARI: Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Sultanhanı Gazetesi ve Abonesi olduğumuz Ajansımıza aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eser özel izin alınmadan kullanılamaz.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum