reklam banner'' width=-
-
---

SULTANHANI İLÇESİNDE UYUŞTURUCU OPERASYONU

Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada Aksaray Merkez ve Sultanhanı ilçesinde uyuşturucu operasyonu düzenlendiğini ve 5 kişinin yakalandığı bildirildi.

--
SULTANHANI İLÇESİNDE UYUŞTURUCU OPERASYONU
30 Ekim 2020 - 08:33
-

Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada Aksaray Merkez ve Sultanhanı ilçesinde uyuşturucu operasyonu düzenlendiğini ve 5 kişinin yakalandığı bildirildi. Yapılan yazılı açıklamada Şahısların açık kimlikleri açıklanmadı.

İl Emniyet Müdürlüğünün Konuya ilişkin Yazılı açıklaması şu şekilde;

Müdürlüğümüzce Uyuşturucu Madde Ticareti Yapan şahıslara yönelik yapılan operasyonlar kapsamında;
Merkez de ve Sultanhanı ilçesinde yapılan çalışmalarda H.Ç(25), M.B.T(30), A.K(23), B.D(27) ve H.E.E(30) yakalanmış, üstlerinde ve araçlarda yapılan aramalarda 14,99 gram eroin maddesi, 12,77 gram metamfetamin maddesi ele geçirilmiştir.

uyuşturucu madde ticareti yaptığı ve üzerlerinde yüklü miktarda uyuşturucu madde olduğu tespit edilen H.Ç(25) ve Ö.F.S(23) isimli şahıslar yakalanmış, şüphelilerin üst ve ikametlerinde yapılan aramalarda 143,59 gram eroin maddesi, 3 gram metamfetamin maddesi ve suçta kullanıldığı değerlendirilen hassas terazi ele geçirilmiştir. Gözaltına alınan H.Ç(25) sevk edildiği adli makamlarca TUTUKLANARAK Aksaray Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğüne teslim edilmiştir.
Suç ve suçlularla mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.


 

Bu haber 9893 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum