reklam banner'' width=-
-

SULTANHANI BELEDİYESİ İLÇE MERKEZİNDE DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI YAPIYOR

Korona virüs ile Mücadele kapsamında Sultanhanı İlçemizde bugün Sultanhanı Belediyesi itfaiye ekipleri ve Temizlik ekipleri ilçemizde bulunan esnafların iş yerlerinin kaldırımlarını ve çarşı merkezinde en çok kullanım alanı olan Belediye binası karşısı, Millet Kıratanesi bahçesi, Sultanhanı kervansarayı karşısı, Çarşı merkezindeki anayol ve caddelerde ilaçlama ve Temizlik çalışmaları yapıldı.

---
SULTANHANI BELEDİYESİ İLÇE MERKEZİNDE DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI YAPIYOR
22 Mart 2020 - 13:56

Tüm Ülkemizde olduğu gibi Sultanhanı ilçemizde de Korona virüsü ile Mücadele kapsamında Sultanhanı belediyesi ekipleri de çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde İlçemizdeki Toplu kullanım alanları olan Camiler, Okullar, Eczaneler ve diğer Ortak kullanılan alanlarında dezenfektan ve ilaçlama çalışması yapılmıştı.

Sultanhanı belediyesi ekipleri Mücadeleye ara vermeden bugünde ilçemizdeki ana caddelerde temizlik ve dezenfekte çalışmalarına devam etti.

Korona virüs ile Mücadele kapsamında bugün Sultanhanı Belediyesi itfaiye ve Temizlik ekipleri ilçemizde bulunan esnafların iş yerlerinin kaldırımlarını ve çarşı merkezinde en çok kullanım alanı olan Belediye binası karşısı, Millet Kıratanesi bahçesi, Sultanhanı Aile hekimliği merkezi civarı, Sultanhanı kervansarayı karşısı, Çarşı merkezindeki anayol ve caddelerde ilaçlama ve Temizlik çalışmaları yapıldı.


Belediye başkanı Fahri Solak'ın bizzat katıldığı Temizlik ve Dezenfekte çalışmalarında Sultanhanı ilçe girişi Trafik ışıklarından itibaren Ana cadde boyunca Belediye binası civarı, Sultanhanı kervansarayı karşısı ve civarı, Millet Kıratanesi Bahçesi ve civarı, Sultanhanı aile Hekimliği Binası civarı Esnaflarımızın bulunduğu caddelerdeki Kaldırımlar ve Tüm yol boyu Yıkanarak dezenfekte edildi. Dezen fekte çalışmaları ve İlaçlama işlemlerinin devam edeceği öğrenildi.
 

SULTANHANI İLÇE EMNİYET EKİPLERİ İLÇEDE GEREKLİ DENETİM VE ÇALIŞMALARI YAPIYOR


Sultanhanı ilçesinde Neredeyse Bütün iş yerlerinin kapalı olduğu gözlemlenirken 65 Yaş ve üzeri için uygulanan Sokağa Çıkma kısıtlamasınada ilçe halkının riayet ettiği gözlemlendi.
İçişleri bakanlığı genelgesiyle Birçok iş yerinin açılmasına yasaklama getirilirken Sultanhanı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ilçede gerekli denetleme ve asayiş önlemlerini de almış durumda. İlçe merkezi başta olmak üzere Sultanhanı genelinde gerekli denetimler aralıksız gerçekleştiriliyor.

----
Bu haber 5561 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum