reklam banner'' width=-
-
-

SULTANHANI AY ORGANİZASYON VE KİRALAMA HİZMETİNİZDE

---
SULTANHANI AY ORGANİZASYON VE KİRALAMA HİZMETİNİZDE
27 Temmuz 2020 - 07:51
Düğün, Nişan, Sünnet ve Toplantılarınızda ne kadar her detayı düşünseniz ve her açığı kapattığınıza emin olsanız da birtakım eksikleriniz olduğunu farkedebiliyorsunuz. Üstelik eksiklierinizi farketmeniz son anda oluyor ve büyük bir aciliyet durumu ortaya çıkarabiliyor. Bu eksikliklerin de çok büyük çoğunluğu tedarik edilmesi gereken malzeme ve ekipmanlar olmaktadır. Bu noktada Sultanhanı Ay Organizasyon olarak uygun fiyatlara, hızlı nakliye ve pratik kurulum ile ekipman kiralama hizmetlerimizi sunuyoruz.


SULTANHANI AY ORGANİZASYON VE KİRALAMA

Ekipman kiralamada Masa, Sandalye, Bardak su ve Çadır malzemeleri ile Sultanhanı ilçe ve bölge halkımızın hizmetindeyiz. Düğün organizasyonunuz, nikah veya sünnet ve toplantı organizasyonunuzda tüm davetlilerinizi en iyi şekilde ağırlamak için masa ve sandalyelere ihtiyaç duyduğunuzda Tüm bunları en hızlı şekilde ulaştırıp size zaman kazandıran SULTANHANI AY ORGANİZASYON VE KİRALAMA mutlu gününüzde sizlere hizmet veriyor.

DAHA BİTMEDİ!!!

Çok yakında Büyük süprüzlerimizle sizlere daha geniş malzeme ve ürün seçeneklerini sizlere sunacağız.

Ayrıca Damacana Su bayiliğimiz ile 1 telefonla sularınız kapınızda...

SULTANHANI ALO SU.. 
0 545 372 93 59

SULTANHANI AY ORGANİZASYON VE KİRALAMA

Mustafa AYDIN


GSM: 0 545 372 93 59


YASAL UYARI: Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Sultanhanı Gazetesi ve Abonesi olduğumuz Ajansımıza aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eser özel izin alınmadan kullanılamaz.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum