reklam banner'' width=-
-

SULTANHANI 75. YIL CUMHURİYET İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ SİNEMA VE MÜZE ETKİNLİĞİNE KATILDILAR

Herşey oMinik yüreklerin Mutluluğu için. Sultanhanı 75. Yıl cumhuriyet ilkokulu öğrencileri Aylık sosyal-kültürel etkinlikler kapsamında Aksaray Park Site Klas sinemalarında Kral Şakir animasyon filmi izlendi ve Ardından Müzeyi ziyaret ederek gezdiler.

---
SULTANHANI 75. YIL CUMHURİYET İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ SİNEMA VE MÜZE ETKİNLİĞİNE KATILDILAR
25 Ekim 2019 - 13:21

Sultanhanı 75. Yıl cumhuriyet ilkokulu öğrencileri Aylık sosyal-kültürel etkinlikler kapsamında Aksaray Park Site Klas sinemalarında Kral Şakir animasyon filmi izlendi ve Ardından Müzeyi ziyaret ederek gezdiler.
 Minik öğrencilerin bir çogu ilk kez Sina Salonunda Yaşlarına uygun Eğitici ve Öğretici animasyon filk izlerken Mutlulukları gözlerinden okunuyordu. 

Film sonunda öğrenciler Burger King de misafir edildi. 4 gün suren etkinlik 190 öğrenci ile gerçekleştirildi. Öğrenciler Sinama Sonrası Aksaray Müzesini de Ziyaret ederek Müzeyi gezdiler ve Yetkililerin anlatımı ile Sergilenen eserleri inceleme fırsatı buldular. Sultanhanı belediyesine ait araç ile ulaşımın sağlandığı bu organizasyonda ilk kez sinema deneyimi yaşayan ogrencilerin heyecanlı ve mutlu olduğu görüldü.

Ziyaret ve Organizasyon için Öğrenci velileri ve Yetkililer Desteğini esirgemeyen Sultanhanı Belediye başkan yardımcısı Hasan Temel'e, emek veren öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür ettiler. 


----
Bu haber 3202 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum