reklam banner'' width=-
-
---

ŞİDDETLİ LODOS SULTANHANI İLÇESİNDE ÇATILARI UÇURDU AVLULARI YIKTI

Sultanhanı ilçesinde Sabah saatlerinden itibaren etkili olan şiddetli rüzgar hayatı olumsuz yönde etkiledi. Sabah saatlerinden itibaren şiddetini arttıran Rüzgar nedeniyle Bazı mahallelerde ve Yeşiltömek köyünde Çatılar uçarken Bahçe avlularının da yıkılmasına neden oldu.

--
ŞİDDETLİ LODOS SULTANHANI İLÇESİNDE ÇATILARI UÇURDU AVLULARI YIKTI
13 Ocak 2021 - 19:20
-

Sultanhanı ilçesinde Sabah saatlerinden itibaren etkili olan şiddetli rüzgar hayatı olumsuz yönde etkiledi. Sabah saatlerinden itibaren şiddetini arttıran Rüzgar nedeniyle Bazı mahallelerde ve Yeşiltömek köyünde Çatılar uçarken Bahçe avlularının da yıkılmalara neden oldu.

Yer yer Fırtına şeklinde esen Rüzgar nedeniyle Başta Sultanhanı ilçe merkezi olmak üzere bölge genelinde Elektrik iletim hatlarındaki arızalar nedeniyle elektrik kesintileri yaşandı. Fırtına nedeniyle Konya-Aksaray yolunda da Toz fırtınası oluştu ve Trafik akışında güçlükler yaşandı. 
Şiddetli rüzgar Akşam saatlerinde yerini yağmur ve karla karışık yağmura bıraktı.

YASAL UYARI: Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Sultanhanı Gazetesi ve Abonesi olduğumuz Ajansımıza aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eser özel izin alınmadan kullanılamaz.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum