reklam banner'' width=-
-

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA SAHİP ÇIK SULTANHANI!!!

Tüm Dünyada olduğu gibi Ülkemizde ve Sultanhanı ilçemizde Korona virüsü salgını nedeniyle Birçok İşyeri kapalı ve Vatandaşlar Evde kalın çağrılarına uyarak büyük bir kesimi evlerinde...

---
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA SAHİP ÇIK SULTANHANI!!!
30 Mart 2020 - 09:04

Tüm Dünyada olduğu gibi Ülkemizde ve Sultanhanı ilçemizde Korona virüsü salgını nedeniyle Birçok İşyeri kapalı ve Vatandaşlar Evde kalın çağrılarına uyarak büyük bir kesimi evlerinde.

Fakat Özellikle Bu salgınla birlikte Önemini çok daha fazla anladığımız sağlık çalışanları ise Salgın nedeniyle Herkesin birbirinden Kaçtığı bu günlerde Bizlere ve Tüm ilçemiz halkına Hizmet vermek için canla başla çalışıyorlar. Öyleki Bazıları Virüs nedeniyle Karantinaya alınıp Aileleri, Çocukları ile dahi görüşemiyorlar.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA SAHİP ÇIK SULTANHANI!!!İlçemizde bütün lokantalar kapalı ve Sağlık çalışanlarımız izini olmadan 24 saat görev başındalar ve bu çalışanlarımız İlçemizde maalesef yemek dahi yemek için bir yere çıkamıyorlar. Ülkemizdeki bir çok il ve ilçede Sağlık çalışanlarına çeşitli destekler yapılmakta, ilçemizde de Biz vatandaşlar Sağlık çalışanlarımızın yanın da olduğumuzu gösterme zamanıdır!!!
Biz Selçuklu'nun Torunları olarak Bu misafirlerimize Gereken Misafir perverliği gösterme günüdür. 

SULTANHANI SENDE TAŞIN ALTINA ELİNİ KOY!!!

SULTANHANI SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN YANINDA OLDUĞUNU GÖSTER!!!

 

----
Bu haber 5239 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum