reklam banner'' width=-
-

REKTÖR ŞAHİN TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU'NU ZİYARET ETTİ

Aksaray Üniversitesi (ASÜ)Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, şehir ve sanayi ile ilişkilerin gelişmesi adına yaptıkları çalışmaların devam ettiğini, Üniversitedeki her imkânın aynı zamanda şehrin de hizmetinde olduğunu söyledi.

---
REKTÖR ŞAHİN TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU'NU ZİYARET ETTİ
22 Kasım 2019 - 13:19

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nu (TBMYO) ziyaret eden Rektör Şahin, sektörlerin ara eleman ihtiyacını karşılaması bakımından MYO’nun gelişmesini önemsediklerini, belirli bir program ve imkânlar dâhilinde yeniliklerin ivmesini arttırmaya çalıştıklarını vurguladı. Gerek kampüs genelinde, gerekse MYO özelinde bulunan laboratuvarların akademisyenler ve öğrenciler için öğrenme ve öğretme imkânı sağlarken, sektör temsilcileri için de işlerin gelişimine katkı sunduğunu anımsatan ASÜ Rektörü, “Kampüsümüzde bulunan imkânlar şehrimizin ve sanayicimizin de hizmetinde. Biz, işbirliği içinde çalışmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz” dedi.
 
Okul Müdürü Öğretim Görevlisi Bektaş Ayık ve okul yöneticileri kurumsal çalışmalar hakkında bilgilendirmeler yaptı ve Rektör Şahin’e ziyareti münasebetiyle teşekkür etti.
 

----
Bu haber 1035 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum