reklam banner'' width=-
-
---

MHP MİLLETVEKİLİ KAŞLI MECLİSTE SULTANHANI İLÇEMİZE 2'NCİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ KURULMASINI TALEP ETTİ

MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı Mecliste söz alarak Sultanhanı ilçesine 2'nci Organize sanayi bölgesi Kurulmasını talep etti.

--
18 Kasım 2020 - 15:02
-

MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı Mecliste söz alarak Sultanhanı ilçesine 2'nci Organize sanayi bölgesi Kurulmasını talep etti.

Milletvekili Kaşlı Konuşmasında; "Teşekkür ederim Sayın Başkan; "Aksaray’a 50, Konya’ya 100 km mesafede ve D100 karayolu üzerinde bulunan Sultanhanı ilçemiz 2'nci Organize Sanayi Bölgesi için son derece uygun bir konumdadır.
Aksaray Valiliği; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü'nce yapılması planlanan 2’nci Organize Sanayi Bölgesi’nin Sultanhanı ilçesine yakın Aksaray-Konya yolu üzerinde konumlandırılması öngörülmüştür. Yetkililerce yer çalışmaları başlatılmış, söz konusu bölgede incelemelerde bulunulmuş ancak henüz hayata geçirilememiştir.
Ulaşım kolaylığı bulunan Sultanhanı’nın yeni ilçe olması sebebiyle bu bölgedeki yerleşim yerlerine hitap edecek olması iş istihdamını artıracak, yatırımcı firmalar buraya kolaylıkla ulaşabileceklerdir. Bu sebeplerden dolayı Sultanhanı ilçemize 2'nci organize sanayi bölgesini talep ediyor,
Genel Kurulu Saygıyla selamlıyorum.
dedi.

YASAL UYARI: Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Sultanhanı Gazetesi ve Abonesi olduğumuz Ajansımıza aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eser özel izin alınmadan kullanılamaz.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Sultanhanlı
    2 ay önce
    Bu adam kadar çabalayan vekil göremiyorum ben, Ayhan Erel'de eh işte..