reklam banner'' width=-
-
-

MEHMET OĞLU AHMET DAĞLI VEFAT ETTİ 27.09.2019 CUMA

Uzak değil ölüm yakın Bütün Kullara, Güzel Ölüm Nasip Etsin ALLAH (cc) bütün Müslümanlara, Mekanları Cennet, Kabirleri İman ile Dolsun, Tüm Yakınlarının Başı sağ olsun...

----
MEHMET OĞLU AHMET DAĞLI VEFAT ETTİ 27.09.2019 CUMA
27 Eylül 2019 - 12:11

Halkımızdan Hakkın Rahmetine Kavuşmuş Merhum ve Merhumeler'i Bilgimiz Dahilinde Buradan Hemşehrilerimize Duyuruyoruz, 
Enazından Ruhlarına Bir 'FATİHA' Okunmasına Vesile Olabiliyor isek Ne Mutlu Bizlere....

Her nefis ölümü tadıcıdır. Kıyamet günü elbette ecirleriniz eksiksiz ödenecektir. Kim ateşten uzaklaştırılır ve cennete sokulursa, artık o gerçekten kurtuluşa ermiştir. Dünya hayatı, aldatıcı metadan başka bir şey değildir. ( Al-i İmran Suresi, 185 ) 

 


............................................
343- 

İkameti......: SULTANHANI İLÇESİ ZAFER MAHALLESİNDE İKAMET EDEN ...

Yakını ........: MEHMET OĞLU

Adı-Soyadı.:  AHMET DAĞLI


Vefat Tarihi..:  27.09.2019 CUMA

AÇIKLAMA....: Genç kardeşimiz Trafik kazası sonucu yaşamını yitirmiştir. Merhumun Cenazesi bugün İkindi Namazına Mütakiben Merkez Bekirağa Camiinde kılınacak Cenaze namazı sonrası Sultanhanı Mezarlığında defnedilecektir.

ALLAH cc Rahmet Eylesin.
Tüm Ölmüşlerimizin Ruhu için FATİHA...

 


NOT : ( Bilgimiz Dahilinde ve Gerek bize iletilen, Gerekse verilen Selalardan Duyabildiğimiz kadarıyla vefat Haberlerini verebilmekteyiz. Birçok Hemşehrimiz Vefat edenler hakkında daha fazla bilgi ve Resmini de eklememizi istemekte fakat imkanlarımız doğrultusunda verebildiğimiz bilgi malesef kısıtlı olmakta. Malümunuzdur ki büyük bir İlçeyiz ve genelde vefatları Selalardan öğrenmekteyiz.
Vefat haberleri konusunda bilgi vermek ve bir yanlışlık ve hata olur ise bizlerle irtibata geçmenizi rica ediyoruz. 0545 518 40 40 )

Bu haber 6483 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum