reklam banner'' width=-
-
---

MEDAŞ SULTANHANI İLÇESİNDE YATIRIMLARINA DEVAM EDİYOR

Medaş Tüm Bölgede olduğu gibi Sultanhanı ilçesinde de Kesintisiz enerji için yatırımlarına aralıksız sürdürüyor.

--
MEDAŞ SULTANHANI İLÇESİNDE YATIRIMLARINA DEVAM EDİYOR
13 Ocak 2021 - 09:59
-

Medaş Tüm Bölgede olduğu gibi Sultanhanı ilçesinde de Kesintisiz enerji için yatırımlarına aralıksız sürdürüyor.

Medaş Bölgemizde Kesintisiz Enerji için Yatırımlarına hız verdi. Son yıllarda Alt yapıya büyük yatırımlar yapan Medaş Enerji kesintilerini de en alt seviyede indirdi. Medaş Sultanhanı İşletme Müdürlüğünden edinilen bilgiye göre Medaş 2020 Yılında Sultanhanı ilçesinde Kesintisiz enerji için Trafo ve Alt yapı çalışmaları yaparak Sultanhanı ilçesinde Kesintisiz ve güçlü enerji için çalışmalar yaptı. 2020 Yılı içerisinde 4 adet yeni Trafo tesisi kuran Medaş İlçede Elektrik kesintilerini ve Arızaları enaza indirdi.

MEDAŞ 2021 YILINDA SULTANHANI İLÇESİNDE YAKLAŞIK 2 KİLOMETRE ENERJİ HATTINI YERALTINA ALACAK


Medaş Sultanhanı ilçesinde 2021 yılı Yatırım programı çerçevesinde ana caddelerde Enerji hatlarını yeraltına alacağı öğrenildi. Sultanhanı ilçesinde İlçe girişi ile Sultanhanı sanayi arasında Enerji hatlarını yeraltına almayı hedeflerken Sultanhanı ilçe girişinden Saat kulesine kadar olan ana caddede ise Yer altı enerji hattı yenilemesini planlamaya aldı. Bu sayede Sultanhanı Çarşı merkezinde Enerji kesintileri minumuma indirilecek ve Hızla gelişen İlçe Merkezindeki ana caddelerde Enerji talebi karşılanmış olacak. Medaş ayrıca Tarımsal sulamada da Çiftçilerin kesintisiz şekilde enerjiye ulaşa bilmesi için arazi hatlarına da gerekli yatırımları yaparak çiftçilerin de kesintisiz enerjiye ulaşmasını sağlıyor.

YASAL UYARI: Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Sultanhanı Gazetesi ve Abonesi olduğumuz Ajansımıza aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eser özel izin alınmadan kullanılamaz.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum