reklam banner'' width=-
-
-

IŞIL MANTI GENÇLİK MERKEZİNİN AÇILIŞINI YAPTI

Vali Ali Mantı’nın eşi Işıl Mantı Hanımefendi Aksaray Müftülüğü yanında yapımı tamamlanan Diyanet Kız Gençlik Merkezi’nin açılış törenine katıldı kurdele kesti kendi elleriyle ikramlarda bulunduöğrencilerle ilgilendi katılımın yoğun olduğu gençlik merkezini gezdiler ilgililerden bilgi aldılar.

----
IŞIL MANTI GENÇLİK MERKEZİNİN AÇILIŞINI YAPTI
06 Ekim 2019 - 07:32

Vali Ali Mantı’nın eşi Işıl Mantı Hanımefendi Aksaray Müftülüğü yanında yapımı tamamlanan Diyanet Kız Gençlik Merkezi’nin açılış törenine katıldı kurdele kesti kendi elleriyle ikramlarda bulunduöğrencilerle ilgilendi katılımın yoğun olduğu gençlik merkezini gezdiler ilgililerden bilgi aldılar

Aksaray Diyanet Kız Gençlik merkezi geleceğimizin gençlerine yön vermesi bekleniyor

Aksaray Valisi Ali Mantı’nın eşi Işıl Mantı Hanımefendi Aksaray Müftülüğü yanında yapımı tamamlanan Diyanet Kız Gençlik Merkezi’nin açılış törenine katıldı. IŞIL MANTI bugün açılış törenine katıldı kurdele kesti kendi elleriyle ikramlarda bulundu öğrencilerle bizzat ilgilendi. Bir öğrenci annesi. "Aksarayda böyle bir gençlik merkezi olmadığı için kızlarımızı yollayamıyorduk Allah bu merkezlerin açılışında katkısı olan başta Sayın Valimiz Ali Mantı beye, İl Müftümüz Cemalettin Bal'a teşekkür ediyoruz bugün aramızda bılınan çok değerli insan Işıl Mantı hanımefendiye de aramıza katılarak değer verdiği için teşekkür ediyorum" dedi.

Bu haber 1267 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum