reklam banner'' width=-
-

İL BAŞKANI ALTINSOY'UN AÇIKLAMALARIYLA SULTANHANI'NIN 2. ORGANİZE UMUDU BİTTİ Mİ?

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Aksaray FM radyosunda Abdulkadir AY ve Celil Acar'ın hazırlayıp sunduğu programa konuk olarak katıldı ve Yerel seçimler öncesi Yer bakılan ve Sultanhanı yakınlarına Yapılması Planlanıyor denilen 2. Organize için açıklamalarda bulundu...

----
İL BAŞKANI ALTINSOY'UN AÇIKLAMALARIYLA SULTANHANI'NIN 2. ORGANİZE UMUDU BİTTİ Mİ?
15 Ocak 2020 - 14:02

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Aksaray FM radyosunda Abdulkadir AY ve Celil Acar'ın hazırlayıp sunduğu programa konuk olarak katılarak gündeme dair ve projelerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy Yöneltilen bir soru üzerine 30 Mart Yerel seçimleri Öncesi Yeniken beldesinde bir Mitingde Yine Kendisi Tarafından açıklanan Sultanhanı ilçesi ve Yenikent Beldesi arasındaki bir alana yapılacağı söylenen 2. Organize Sanayi bölgesiyle ilgili de açıklama yaptı.

İl Başkanı Altınsoy Bunun yerine Mevcur Organize Sanayi bölgesinin yanında geniş bir alan olduğunu ve Mevcur Organizenin, 4, 5 Genişleme alanı şeklinde Genişlemesinin planlandığını açıkladı.

İŞTE AK PARTİ İL BAŞKANI HÜSEYİN ALTINSOY'UN 30 MRT SEÇİMLERİ ÖNCESİ YAPTIĞI KONUŞMA VE BİRKAÇ GÜN ÖNCE AKSARAY FM RADYOSUNDA YAPTIĞI AÇIKLAMA VİDEOSU...----
Bu haber 7115 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Sultanhanlı
    5 ay önce
    seçim öncesi göz boyamak için verilen bir vaatti ve işe yaradı artık işleri kalmadı vatandaşla neden uğraşsınlarki