reklam banner'' width=-
-

HEMŞERİMİZ MUHAMMET SARI REKTÖR DANIŞMANLIĞINA ATANDI

Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Hemşerimiz Doç. Dr. Muhammet Sarı Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin'in danışmanı oldu.

-reklam bannerwidth=--
HEMŞERİMİZ MUHAMMET SARI REKTÖR DANIŞMANLIĞINA ATANDI
16 Eylül 2019 - 09:37

Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Muhammet Sarı ve Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Murat Yıldız, Rektör Danışmanı olarak atandı.

ASÜ’nün pek çok bakımdan hızlı şekilde büyüdüğünü, kendisi ile aynı dönemde kurulan üniversitelerle kıyaslandığında üst basamaklarda yer aldığını kaydeden Rektör Şahin, bu büyüme ivmesini daha da arttırmak arzusunda olduklarını vurguladı. Verimli çalışma ve başarının bir ekip işi olduğunu da belirten ASÜ Rektörü, “İhtisaslaşma, Şehir-Üniversite, Sanayi-Üniversite, Sivil Toplum-Üniversite, akademi, spor, kültür-sanat… Bunlar ve benzeri pek çok alanda, tüm ekibimizle birlikte öğrencilerimiz, kampüsümüz, şehrimiz ve milletimiz için en güzel çalışmaları yapmanın gayretindeyiz” dedi. Rektör Danışmanları Doç. Dr. Muhammet Sarı ve Dr. Öğr. Üyesi Murat Yıldız ise ASÜ’nün bugün bulunduğu noktadan daha ileriye taşınması adına, tüm çalışmalara katkı sunmaya hazır olduklarını vurguladılar.
 
Şahin, göreve başlayan Sarı ve Yıldız’ı tebrik ederek, başarılar diledi.
 

-----
Bu haber 3243 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum