reklam banner'' width=-
-
-

GÜLAĞAÇ İLÇE EMNİYET AMİRİ YUSUF CANEVİ'NDEN ANLAMLI GÜNDE ANLAMLI HEDİYE

Polis Teşkilatının 176.yılı ilk günkü heyecanı ile çeşitli etkinliklerle Gülağaç ilçesinde de kutlandı. Gülağaç Emniyet Amiri Yusuf Canevi Polis karakolunda görev yapan mesai arkadaşlarına günün anlam ve önemine binaen logolu ve Personellerin isimlerinin yazılı olduğu Kupa hediye etti.

---
GÜLAĞAÇ İLÇE EMNİYET AMİRİ YUSUF CANEVİ'NDEN ANLAMLI GÜNDE ANLAMLI HEDİYE
10 Nisan 2021 - 17:13
Polis Teşkilatının 176.yılı ilk günkü heyecanı ve çeşitli etkinliklerle Gülağaç ilçesinde de kutlandı. Gülağaç Emniyet Amiri Yusuf Canevi Polis karakolunda görev yapan mesai arkadaşlarına günün anlam ve önemine binaen logolu ve Personellerin isimlerinin yazılı olduğu Kupa hediye etti.

Ardından Gülağaç ilçe Kaymakamı Elif Nur Saçal, Türk Polis Teşkilatının kuruluş yıldönümünde İlçe Emniyet Amiri Yusuf Canevi ve beraberinde ilçede görev yapan Polis ve Bekçileri kabul etti.

Program daha sonra Atatürk anıtına çelenk sunulması, Saygı duruşu ve İstiklal marşımızın okunması ile devam etti. Sonrasında Günün anlam ve önemini anlatan konuşmayı, İlçe Emniyet Amiri Yusuf Canevi yaptı.
Canevi konuşmasında “Türk Polis Teşkilatının 176. Yıl dönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyorum. Şehit Emniyet Müdürümüz Sayın Gaffar Okan’ında dediği gibi, Vatandaşı yanına alamayan hiç bir teşkilatın başarılı olma şansı yoktur. Biz Gülağaç’a geldiğimiz günden bu güne, Gülağaç halkının desteğini yanı başımızda hissetmenin gururunu yaşıyoruz” Sözlerine yer verdi.

 
-

YASAL UYARI: Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Sultanhanı Gazetesi ve Abonesi olduğumuz Ajansımıza aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eser özel izin alınmadan kullanılamaz.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum