reklam banner'' width=-
-

ERDOĞAN KAYA'NIN "TARİHTEN GÜNÜMÜZE AKSARAY" İSİMLİ ESERİNİN GENİŞLETİLMİŞ 2 BASKISI ÇIKTI

Gazeteci-Yazar Erdoğan Kaya'nın 10 kitabı “ Tarihten Günümüze Aksaray” eserinin genişletilmiş kitabının ikinci baskısı çıktı. Yazdığı on eserinden beşini Aksaray tanıtımı ile ilgili hazırlayan Kaya son eserini piyasaya sundu.

----
ERDOĞAN KAYA'NIN "TARİHTEN GÜNÜMÜZE AKSARAY" İSİMLİ ESERİNİN GENİŞLETİLMİŞ 2 BASKISI ÇIKTI
19 Mart 2020 - 06:40

Gazetemiz yazarı Gazeteci-Yazar Erdoğan Kaya kitapla ilgili olarak şu görüşlere yer verdi:
"Aksaray ile ilgili bu güne kadar yapılan tüm çalışmaları memnuniyetle karşılıyor, emeği geçenlere teşekkür ediyor. Umarım bu sahada daha çok eser yazan kardeşlerimiz çıkar. Ben bu eserimde genel olarak ilimizin tarihini, kültürünü, manevi değerlerini, turizmini ve buna ek olarak ilimizi, ilçelerimizi, kasabalarımızı ve tüm köylerimizi içerisine alan bir çalışma yaptım.

Yazdığım eser masa başı çalışma değil, ilimizin her yerini adım adım gezerek bir buçuk yıl içerisinde hazırladığım bu eser benim için yorucu ve maliyetli bir çalışma idi. Ama eserin meydana çıkması ile yorgunluğumu atarak mutlu olduğumu söyleyebilirim.

Eserimin çalışmasında ve hazırlanmasında hiçbir kurumdan destek almadan tamamen kendi imkanlarımla piyasaya çıkardım. İkinci baskısına ise yeni ilaveler ve eksik gördüğüm 75 sayfa ilave yaparak yeni baskısını okuyucularımla buluşturmanın mutluluğunu yaşıyorum.Sürekli eğitimciler ve öğrencilerin benden istedikleri bu esere şimdi daha rahat ulaşabilirler. İlk etapta önemsenmeyen bu eserler aradan bir yıl geçtiğinde ihtiyaç duyularak talep edildiğinde maalesef bulunamamaktadır. Şimdi buyursunlar kütüphanelerine koysunlar. Kitap temin etmek isteyenler 0 535 674 35 65 nolu telefondan temin edebilirler” dedi.
 

----
Bu haber 1294 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum