reklam banner'' width=-
-
-

FİLİKANET İLE SULTANHANI'NDA FİBER İNTERNET DEVRİ

Yıllardır Sürekli Kesintilerin, Kopmaların ve Düşük hızın Mahkumu olan Sultanhanı ve Bölge Halkı FİBER HIZINDA İnternet'e Sonunda FİLİKANET ile kavuştu…

---
FİLİKANET İLE SULTANHANI'NDA FİBER İNTERNET DEVRİ
01 Ocak 2019 - 13:00
(Bu bir Tanıtıcı Reklamdır,  verilen bilgiler ilgili şirket tarafından sağlanmıştır)

SULTANHANI FİLİKANET İLE FİBER İNTERNETE KAVUŞTU VE ÇOK MEMNUN KALDI

Teknolojinin en büyük nimetlerinden biri olan İnternet Artık neredeyse Her bireyin vazgeçilmez ihtiyacı oldu. Fakat Sultanhanı ilçemizde ve Bölgemizde Yıllardır Kısıtlı altyapıda Sürekli kesintiler ve kopmalar olan düşük hızdaki internete Mahkum olan Halkımız Artık Fiber hızında internet ile tanışıtı ve Fiber hızında interneti kullanarak hizmetin ve kalitenin farkına vardı.


FİLİKANET SULTANHANI İLÇE ŞUBESİ
İLÇE HALKININ HİZMETİNDE
 

FİLİKANET Firması Sultanhanı ilçemizde de faaliyete geçti ve hemen ilçede Yetkili şubesini açtı. Artık Sultanhanı ilçemiz ve bölgemiz Fiber İnternet ile kesintisiz ve son sürat internetin kalitesini yaşayacak.

Altyapı Çalışmalarını tamamlayan Yetkili Firma FİLİKANET  FİBER İNTERNET Hizmetini İlçemiz ve Bölge halkının hizmetine Sundu ve Fiber hızında Kesintisiz kaliteli hizmeti kullanarak kalitenin ve hızın farkına vardı.
Bizleri ve Kalitemizi Müşterilerimizden dinleyin!!

TELEFON HATTI YOK!

LİMİT YOK!

KABLO KARMAŞASI YOK!

DAĞDA, BAYIRDA, YAYLADA, KISACASI İNTERNET İHTİYACININ OLDUĞU HER YERDE...

 
Sultanhanı ilçemizde FİLİKANET Fiber internete bir telefon ile başvuruyorsunuz ve Teknik ekip gelerek Hemen kurulumunu yapıyor ve Aynı gün kullanmaya başlıyorsunuz. 15 Gün deneyin Memnun kalmaz iseniz Hemen iade edebiliyorsunuz, Bukadar net ve kesin güvence veriyoruz.

Kablosuz Şekilde Kurulan FİBER İNTERNET Verici istasyonundaki sinyali Evinize Takılacak Küçük bir cihaz ile Tıpkı Cep Telefonu Gibi  FİBER İNTERNETİ Evinizdeki Bütün PC, Laptop, Tablet, Cep Telefonu gibi internet Kullanılabilen bütün cihazlarda Kullanmaya başlıyorsunuz, Üstelik Sınırsız internet.

Ne Kopma var, Nede Kesilmeler, Türkiye’de Birçok il ve ilçede Kullanılan Sistem Artık Sultanhanı, Eskil, Eşmekaya ve Tüm bölgemizde. İster Yaylada olun, ister Bağ evinde, İnternet ihtiyacınızın olduğu Her Yerde FİLİKANET FİBER İNTERNET Orada.

Unutmayın, Evinizde veya Kullanmak istediğiniz yerde herhangi bir altyapı olmasına gerek yok, Elektrik olan her yerdeyiz!!!

Evinizden uzakta olan Mandıra ve Arazinizdeki Kameralarınızın olduğu yerde FİLİKANET FİBER İNTERNET Bağlantısını yaptırın, Kameralarınızı İstediğiniz her yerden izleyin.

Çeşitli Paket seçenekleri ile  FİBER İNTERNET kullanmaya başlayın...FİLİKANET SULTANHANI İLÇE OFİSİ ADRESİ: Zafer Mh. Alaaddin Keykubat Cd. No:4A Sultanhanı / AKSARAY

Sultanhanı ilçesi Kurulum ve Teknik servis...0530 368 00 45


Ayrıntılı Biligi ve paket seçenekleri için: https://www.filika.net.tr/index  adresini ziyaret edebilirsiniz.
Filika İnternet ve İletişim Hizmetleri A.Ş.
 

Kurulum ve Her türlü Teknik bilgiyi Aşadaki Telefon numaralarımızdan alabilirsiniz...

Müşteri hizmetleri:.............. 0 850 433 77 11

Kurulum ve Teknik servis... 0 530 368 00 45

Bölge Ofis GSM................... 0 532 175 63 05

 

SULTANHANI YETKİLİ FATURA ÖDEME MERKEZİ KARDEŞLER İLETİŞİM

 

YASAL UYARI: Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Sultanhanı Gazetesi ve Abonesi olduğumuz Ajansımıza aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eser özel izin alınmadan kullanılamaz.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum