reklam banner'' width=-
-
-

ESKİL İLÇESİNDE ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ TABLET DAĞITILDI

Eskil Belediyesinin öncülüğünde başlatılan Öğrencilere Tablet kampanyasında öğrencilerin tabletleri dağıtılmaya başladı.

---
ESKİL İLÇESİNDE ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ TABLET DAĞITILDI
14 Ocak 2021 - 12:07
Eskil Belediyesinin öncülüğünde başlatılan Öğrencilere Tablet kampanyasında öğrencilerin tabletleri dağıtılmaya başladı.

Eskil Belediyesinin öncülüğünde maddi durumu zayıf öğrencilere eğitimlerini devam ettirebilmeleri için tablet kampanyası başlatılmıştı. Eskil Belediyesi, Sivil Toplum Kuruluşları ve hayırseverlerin yardımlarıyla toplanan 150 tablet öğrencilere dağıtılmaya başlandı. Eskil Belediyesinde yapılan programa, Ak Parti Eskil ilçe başkanı Ali Mutlu, Süt Üreticileri birlik başkanı Necip Çeçen, Eskil Ziraat Odası başkanı İbrahim Kırlı, Ticaret Borsası Eskil Temsilcisi Gürsel Keskin ve meclis üyeleri katıldı. 

Eskil Belediyesinde yapılan programda konuşma yana Eskil Belediye başkanı Necati Belgemen açıklamasında, "Biz sosyal belediyecilik kapsamında eliminden gelen çabayı sarfediyoruz. Maddi durumu zayıf ailelerin çocukların eğitimlerini sürdürebilmeleri için tablet kampanyası başlattık. Tesbit edilen 150 çocuğa tabletleri dağıtılmaya başlandı. Ekiplerimizi tablet verilecek aileleri telefonla arayarak tabletlerini teslim edecekler. İnşallah yavrularımız başarılı bir öğrencilik dönemi elde eder ve vatanına , millletine, dinine, ailesine faydalı bir bireyler olur" dedi.

Kaynak: (ESKİL GAZETESİ)

YASAL UYARI: Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Sultanhanı Gazetesi ve Abonesi olduğumuz Ajansımıza aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eser özel izin alınmadan kullanılamaz.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum