reklam banner'' width=-
-

ESKİL BELEDİYESİ HİZMET BİNASI TEMELİ ÖZHASEKİ NİN KATILIMI İLE TÖRENLE ATILDI

Eskil Belediyesi hizmet binasının temel atma törenine Aksaray Valisi Ali Mantı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, koordinatör milletvekilleri Ahmet Zembilci ve Abdullah Güler Aksaray Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu ile Ayhan Erel, Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy...

---
ESKİL BELEDİYESİ HİZMET BİNASI TEMELİ ÖZHASEKİ NİN KATILIMI İLE TÖRENLE ATILDI
28 Ekim 2019 - 09:00

Eskil Belediyesi hizmet binasının temel atma törenine Aksaray Valisi Ali Mantı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, koordinatör milletvekilleri Ahmet Zembilci ve Abdullah Güler Aksaray Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu ile Ayhan Erel, Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Aksaray İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu, Aksaray Garnizon Komutanı Albay Fuat Anık, Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, Aksaray Ticaret Odası Başkanı Cüneyt Göktaş, Sultanhanı Kaymakamı Murat Karasu, Eşmekaya Belediye Başkanı İsmail Hakkı Güneş  ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı. 

Belgemen yaptığı açılış konuşmasında 31 Mart yerel seçimlerinden önce ilçe insanına ne vaat ettilerse daha ötesini yapma gayreti içinde olduklarını ifade ederek, bölgenin önemli sorunlarının başında su olduğunu ifade ederek bu konuda Özhaseki'den destek istedi. 

Özhaseki de Başkan Belgemen'in özverili bir şekilde çalışmalarını yürüttüğünü ifade ederek, "Hizmet noktasında açılmayan her kapıda Belgemen'e destek vermeye hazırım" dedi.
Vali Mantı'nın selamlama konuşmasının ardından açılış gerçekleşti. Protokol üyeleri hep birlikte butona basarak Eskil Hizmet Binası'nın temelini attı.


----
Bu haber 2102 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum