reklam banner'' width=-
-

EMNİYETTE GURUR VEREN AKSARAYLI HEMŞEHRİ SAYIMIZ ARTIYOR

Ankara özel harekat daire başkanı olan Aksaray’lı Hemşerimiz Eraslan ER Ankara Emniyet Müdür Yardımcısı görevine getirildi. Özel Harekattan sorumlu olacak olan Hemşehrimiz son kararnamede Emniyet müdürlüğüne getirilen diğer hemşerilerimizin verdiği gururu daha yukarıya çekti.

---
EMNİYETTE GURUR VEREN AKSARAYLI HEMŞEHRİ SAYIMIZ ARTIYOR
21 Eylül 2019 - 15:34


Ankara özel harekat daire başkanı olan Aksaray’lı  Hemşerimiz Eraslan ER Ankara Emniyet Müdür Yardımcısı görevine getirildi. Özel Harekattan sorumlu olacak olan Hemşehrimiz  son kararnamede Emniyet müdürlüğüne getirilen  diğer hemşerilerimizin verdiği gururu daha yukarıya çekti. 

Geçtiğimiz aylarda Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçerin d ziyaret ettiği Eraslan ER Aksaray Kamuoyunda oldukça seviliyor.
Emniyet Müdürleri kararnamesiyle dikkatler Aksaray il emniyet müdürlüğüne kim gelecek , Aksaray il müdürü nereye gidecek derken Diğer illerde bulunan ve yeni yere atanan Aksaraylı Müdürler dikkat çekmişti son kararname ile Aksaray´ın başarılı emniyet müdürü Ali Karabağ Van´a atanırken yerine Çorum Emniyet Müdürü Murat Kolcu Aksaray´a atandı , Polis Başmüfettişi Yılmaz Delen  (Aksaray´lı) Tunceli´ye, Adıyaman Emniyet Müdürü Metin Alper (Aksaray´lı)  Trabzon´a tayin edildi. Yine bir Aksaraylı olan Muş Emniyet Müdürü Ahmet Arıbaş ise görevine devam ediyor. Ankara Özel Harekat daire başkanlığını yürüten Aksaraylı Eraslan ER ŞİMDİ Ankara Emniyet müdürü olarak atandı . Bu güzel habein ardından Aksaray’lı bürokratların nerelerde görev aldıkları neden hiç isimlerinin araştırılarak bir albümde toplanmadığı sorgulanıyor
Tüm Emniyet teşkilatında üst sınıfa terfi eden ve Aksaray’ımızı Gururla temsil edecek hemşerilerimize Bağımsız Medya olarak başarılar diliyoruz.


----
Bu haber 2822 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum