reklam banner'' width=-
-
-

CHP MERSİN MİLLETVEKİLİ CENGİZ GÖKÇEL SULTANHANI İLÇESİNE GELEREK VATANDAŞLARIN SORUNLARINI DİNLEYECEK

CHP İl başkanlığından yapılan açıklamaya göre Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel Sultanhanı ilçesine gelerek ilçe halkından Sorunlarını dinleyerek çözüm üretilmesi için gerekli çalışmaların yapılacağını açıkladı.

---
CHP MERSİN MİLLETVEKİLİ CENGİZ GÖKÇEL SULTANHANI İLÇESİNE GELEREK VATANDAŞLARIN SORUNLARINI DİNLEYECEK
19 Ocak 2021 - 11:59
CHP İl başkanlığından yapılan açıklamada Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel 20 ve 21 Ocak Çarşamba ve Perşembe günlerinde Sultanhanı ilçesine gelerek ilçe halkından Sorunlarını dinleyerek çözüm üretilmesi için gerekli çalışmaların yapılacağı açıklandı.

Cumhuriyet Halk Partisi Aksaray İl başkanlığından yapılan açıklamada; "Türkiye’nin dört bir yanından Aksaray’ın dört bir yanına Cumhuriyet Halk Partili 20 Milletvekilimiz ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Aksaraylıların sorunlarını dinlemek, dile getirmek için geliyorlar. İlimizin 20 ayrı noktasında iki gün boyunca halkımız anlatacak, vekillerimiz dinleyecek ve Aksarayımızın sorunlarını gündeme taşıyacaklardır.

İktidar partisinin milletvekilleri şehrin yolunu unutmuş olabilirler, Cumhuriyet Halk Partisi'nin tüm milletvekilleri Aksaray'ın vekilleridir. Bu düşünceyle yapacağımız programın şehrimiz için şimdiden hayırlı sonuçlar vermesini diliyoruz.
" denildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Sultanhanı Gazetesi ve Abonesi olduğumuz Ajansımıza aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eser özel izin alınmadan kullanılamaz.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum