reklam banner'' width=-
-

AK PARTİ AKSARAY İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANIYOR

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Genişletilmiş İl Danışma Meclis toplantısına, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’nin katılacağını bildirdi.

---
AK PARTİ AKSARAY İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANIYOR
25 Ekim 2019 - 16:29

AK Parti Aksaray İl Teşkilatı’nın Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısının 27 Ekim Pazar günü saat 13.30’de Aksaray Kültür Merkezinde gerçekleştirileceğini kaydeden AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Aksaray İl Koordinatörlerimiz İstanbul Milletvekili Abdullah Güler ile Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci'nin de teşrif edeceğini belirtti.
 
İl Danışma Meclis toplantısının öneminden bahseden İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Parti tüzüğümüzün 143. Maddesi gereğince İl Danışma Meclis toplantıları, parti çalışmalarını gözden geçirmek, kademeler arasındaki çalışma ve işbirliğini sağlamak, örnek çalışmaları duyurmak, sorunları tahlil etmek, yerel ve genel hizmetleri gözden geçirmek gibi parti ve siyasi her türlü çalışma olarak yapılması planlanan toplantılardır” dedi.
 
Toplantıda, AK Parti’nin mahalle ve sandık görevlileri dahil bütün kademeleriyle bir araya geleceğini hatırlatan Başkan Altınsoy, Aksaray halkını danışma meclisinde buluşmaya davet etti. 

----
Bu haber 2569 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum