reklam banner'' width=-
-
-

AĞAÇÖREN KAYMAKAMI GİRİŞİMDE BULUNDU İLÇESİNDE EHLİYET VE PASAPORT İŞLEMLERİ BAŞLADI

Aksaray'ın Ağaçören ilçesinde Kaymakam Osman Acar'ın girişimleri ile İlçe Nüfus Müdürlüğü pasaport ve ehliyet işlemlerine başladı....

---
AĞAÇÖREN KAYMAKAMI GİRİŞİMDE BULUNDU İLÇESİNDE EHLİYET VE PASAPORT İŞLEMLERİ BAŞLADI
02 Mart 2020 - 16:00
Sultanhanı ilçesinde Vatandaşların En çok talep ettiği Konulardan biri olan Pasaport ve Ehliyet işlemlerinin Sultanhanı ilçesinde yapılmaması vatandaşların maduriyet yaşamasına neden oluyor. Vatandaşlar Yetkililerin girişimde bulunmasını ve Sultanhanı ilçe Nüfus müdürlüğünde Ehliyet ve Pasaport işlemlerinin yapılmasını bekliyor.

Aksaray'ın Ağaçören ilçesinde İlçe Kaymakamının girişimleri ile Ehliyet ve Pasaport işlemlei ilçede yapılmaya başlandı.


Aksaray'ın Ağaçören ilçesinde Kaymakam Osman Acar'ın girişimleri ile İlçe Nüfus Müdürlüğü pasaport ve ehliyet işlemlerine başladı.
Konuya ilişkin verilen bilgide; "Kaymakamımız Sayın Osman ACAR'ın girişimleri ile İlçemiz Nüfus Müdürlüğü pasaport ve ehliyet işlemlerine başladı. Kaymakamımız Sayın Osman ACAR İlçemiz Nüfus Müdürlüğü'nü ziyaret ederek, umumi pasaport ile ehliyet işlemleri hakkında bilgi alarak çalışmaları yerinde inceledi.
Kaymakamımız Sayın Osman ACAR İlçe Nüfus Müdürü Mustafa BÖLÜKBAŞ'tan pasaport ve ehliyet işlemleri hakkında bilgi aldı.
Aynı zamanda ehliyet yenilenmesi başvurusunda da bulunan ve İlçemiz Nüfus Müdürlüğünden ilk işlemi yaptırarak ehliyeti alan Kaymakamımız Sayın Osman ACAR, ''02.03.2020 tarihi itibariyle vatandaşlarımızın nüfus müdürlüğümüze gelmeleri halinde, kimlik işlemlerinin yanı sıra artık ilçemizde yeni bir kamu hizmeti olarak ehliyet ve pasaport işlemlerini çok kısa bir sürede tamamlayacaktır, bu hizmet Ağaçören ilçemize hayırlı ve uğurlu olsun
'' dedi.

YASAL UYARI: Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Sultanhanı Gazetesi ve Abonesi olduğumuz Ajansımıza aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eser özel izin alınmadan kullanılamaz.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-